ITP – to lider na polskim rynku, w selekcji najlepszych technologii i światowych marek w dziedzinie medycyny estetycznej, urządzeń medycznych i sprzętu Wellness. Spółka osiągnęła pozycję lidera dzięki osobom, które budują ją każdego dnia według globalnych trendów z pasją i charyzmą, wybierając najlepsze strategie do osiągnięcia celu.

RRS – Face and Body Solutions
Od początku swego istnienia Aesthetic Dermal stawiał sobie za cel tworzenie produktów najwyższej jakości, które nie tylko spełnią oczekiwania lekarzy, ale przede wszystkim otworzą przed nimi nowe możliwości działania. Zespół R&D Aesthetic Dermal po wielu latach badań laboratoryjnych opracował formuły, które są odpowiedzią na takie problemy skóry jak:
• Cellulit • Łysienie • Rozstępy
• Skóra palacza • Utrata jędrności • Starzenie się

FILORGA – to pierwsza linia dermokosmetyków wywodząca się bezpośrednio z medycyny estetycznej. Produkty tej marki przeznaczone są dla osób o wysokich wymaganiach.

DOTTORE – Medycyna dla urody
Wiedza i wieloletnie doświadczenie dr Waldemara Jankowiaka, założyciela i głównego lekarza prowadzącego Kliniki Estetyki Ciała, w leczeniu sposobów pielęgnacji oraz hamowaniu procesów starzenia skóry pozwoliły poznać potrzeby pacjentów i opracować optymalne formuły preparatów oparte na rzetelnej wiedzy medycznej. Powstała gama profesjonalnych i pielęgnacyjnych produktów Dottore o najwyższej możliwej skuteczności.

Beauté Pacifiqueto – duński producent kosmetyków do głębokiej penetracji skóry. Kosmetyki te pomagają redukować objawy starzenia skóry i zmniejszają uszkodzenia powstałe pod wpływem promieni słonecznych. Efekty stosowania produktów marki Beauté Pacifique zostały udowodnione podczas badań przeprowadzonych z użyciem medycznego ultradźwiękowego skanera skóry Beauté Pacifique. Skaner służy do diagnozy i określania aktualnej kondycji skóry, w celu rekomendacji odpowiednich produktów i obserwacji wyników ich kilkumiesięcznego stosowania.