Drogi Kliencie

 

Doceniamy Twoje zaufanie i fakt, że powierzyłeś nam swoje dane osobowe.

 

Zapewniamy Cię, że przykładamy do ich ochrony dużą wagę.

 

W związku z wejściem w życie zmian wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE chcielibyśmy Cię poinformować o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych, jak również o przysługujących Ci z tego tytułu uprawnieniach.

 

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Klinika Z potrzeby piękna Ewelina Gładki, z siedzibą w Stanisławowie Drugim, 05-…., ulica Wolska .. (zwana dalej Kliniką).

Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest prowadzenie na Twoją rzecz i na Twoje zlecenie usług kosmetycznych, zapewnienie obsługi usług drogą elektroniczną i telefoniczną, obsługa reklamacji, o ile taką złożysz oraz obsługa Twoich próśb, które do nas kierujesz, jak również kontaktowanie się z Tobą w celach związanych ze świadczeniem usług: w celach informacyjnych, marketingowych, przedstawiania ofert handlowych, prowadzenia działań promocyjnych obecnie oraz w przyszłości.

Dodatkowo przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Twoich danych w celach podatkowych oraz rachunkowych.

Przetwarzamy też Twoje dane osobowe w celach wskazanych poniżej, a mianowicie:

– zapewnienia obsługi usług płatniczych;

– prowadzenia badań i analizy, z uwzględnieniem między innymi funkcjonalności platformy informatycznej, poprawy jakości świadczonych usług, czy też oszacowania głównych preferencji, zainteresowań i oczekiwań;

– obsługa Twoich zleceń i rejestracji.

Informujemy również, że Twoje dane osobowe mogą być profilowane, między innymi w celach marketingowych, oceny zainteresowań i preferencji klientów, w tym oferowania reklam, produktów i usług z uwzględnieniem Twoich preferencji.